CRM система для агенцій нерухомості – програмне забезпечення, завдяки якому агенти з нерухомості можуть якісніше та швидше виконувати поставлені задачі.

Але давайте зупинимося на загальних особливостях та перевагах програмного забезпечення CRM для нерухомості, яке надає компанія Recrm.com.ua.

Керуйте потенційними клієнтами та відстежуйте їх історію

Залучайте потенційних клієнтів із різних джерел, таких як соціальні мережі, офлайн-кампанії, візитні картки та онлайн-кампанії. Підрахунок потенційних клієнтів CRM для агентств нерухомості дає вам змогу побачити, на яких потенційних клієнтах ваша команда повинна зосередитися. Щойно запит надійшов у ваш конвеєр, ви можете налаштувати автоматичні відповіді електронною поштою, щоб заохочувати їх і стимулювати залучення.

Підвищення продуктивності завдяки потужній автоматизації

Автоматично призначайте потенційних клієнтів торговим представникам, використовуючи попередньо визначені правила робочого процесу на основі території, галузі, розміру потенційної угоди або навіть неодноразово та по черзі. Щоразу, коли потенційний клієнт потрапляє у ваш CRM-конвеєр, ви можете повідомити призначеного торгового представника та призначити йому подальші завдання та нагадування. Автоматизуйте свої подальші електронні листи, оновлення полів CRM для агентства нерухомості відгуки і сповіщення, щоб дати вашим представникам час укласти більше угод.

Штучний інтелект для покращення результатів

CRM для агентства нерухомості пропонує розумні пропозиції щодо найкращого часу та дня тижня для зв’язку з кожним клієнтом, щоб ви могли зв’язатися з ними негайно. CRM система для агентства нерухомості вивчає звички використання членів вашої команди та дає їм персоналізовані пропозиції щодо автоматизації, щоб вони могли швидше виконувати свої щоденні завдання. CRM оренда нерухомості також розраховує ефективність ваших робочих процесів і позбавляє вас від помилок, як-от двічі надсилати шаблон електронної пошти одному користувачеві.